Przeskocz do treści

Prawo w organizacji NGO

Stowarzyszenie Za Piecem zaprasza na wykład prawnika Beaty Nowak.
Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona.

Chcecie poszerzyć swoją wiedzę z obowiązującego organizacje pozarządowe prawa? Od przepisów związanych z rachunkowością, odpowiedzialnością organów organizacji, ochroną danych osobowych po prawo autorskie, od praw do obowiązków zarządu i komisji rewizyjnej. Jesteś członkiem lokalnej organizacji lub chcesz do takiej należeć to wykład jest dla ciebie.

"Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Województwa Małopolskiego i Gminy Kraków”

Beata Nowak - radca prawny

Ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, uzyskując w 2001 roku tytuł magistra prawa. W 2011 roku, po odbyciu czteroletniej aplikacji radcowskiej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie, uzyskał wpis na listę radców prawnych i od tego czasu nieprzerwanie wykonuje zawód radcy prawnego. Aktualnie wpisana jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KT-3591.

Zatrudniona w latach 2006 - 2012 jako aplikant radcowski a następnie radca prawny w jednej z wiodących kancelarii radców prawnych w Krakowie, gdzie zajmowała się obsługą prawną przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń oraz osób fizycznych. Była także zatrudniona jako prawnik in-house w spółce akcyjnej z branży przemysłowej. Od 3 lat pracuje jako radca prawny w Małopolskiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Krakowie. Od 2013 roku prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego w Libiążu.